Ocean Controls Limited

                                          

Global Standart Kalite Yönetim Sistemine Kadar.

 

Ana sayfa

Ocean Controls Limited

Sertifikalar
Çin Ocean Controls Limited Sertifikalar
Çin Ocean Controls Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Stable Quality Excellent Service With Competitive Price Provided

—— Ion

Ben sohbet şimdi

Ocean Controls Limited

1 2 3 4 5 6 7 8
Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited
in Canton Fair 2015 Fall production line Fabrika Canton Fair in 2016 spring 2016年北京参展 2016年北京参展 Test odası Sergi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar : ODM OEM
No. Çalışanları : 50~200
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 80% - 90%
Ocean Controls Limited, üst düzey elektronik oda termostatı tasarım ve imalatında 10 yıllık deneyime sahip bir endüstri mühendisi tarafından kurulmuştur.

Üretim, tasarım, mühendislik ve takım da dahil olmak üzere dünya çapındaki müşterilerine OEM / ODM hizmetleri sunuyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile ürünlerimiz rakipsiz kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığa sahiptir. Ürünlerimizi tüm dünyaya, özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarına ihraç ediyoruz. Şu anda başlıca ürünlerimiz: programlanamayan / programlanabilen termostatlar, çevirmeli / basmalı düğme / dokunmatik ekranlı termostatlar, kablolu ve kablosuz termostatlar, ayrıca müşterinin isteğine göre zamanlayıcı, daldırma / kılcal termostat ve diğer ilgili ısıtma sistemi kontrol parçalarını da yapabiliriz. Ürünler CE, R & TTE, FCC, UL ve CSA onaylı kalite standartlarına uygundur.

Fabrikamızda üç set SMT, 10 set enjeksiyon kalıplama makinesi ve gelişmiş kalıplama ekipmanları, Aylık kapasite fazla 50.000 adettir ve bu müşteri ihtiyacına göre genişletilebilir.

Termostat alanında 10 yıldan fazla deneyime sahip güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var, Elektronik termostatların, HVAC kontrolörünün ve aksesuarların tasarımında, geliştirilmesinde ve test edilmesinde deneyimlidirler. Ek olarak, uzaktan kablosuz termostatlar gibi RF uzaktan kumanda ürünleri konusunda geniş deneyime sahibiz. Yukarıdakilere dayanarak, teknik özelliklerde veya numunelerinizde sizin için yeni modeller tasarlayabilir / geliştirebiliriz.

Şirket olarak, sattığımız ürünlerin kalitesinde, sunduğumuz hizmette ve verdiğimiz destekde üstünlük sağlamak için gayret gösteriyoruz. Sürekli iyileştirme ve ortaklarımızla kazan-kazan ilişkileri kurma konusunda kararlıyız.

İletişim bilgileri
Ocean Controls Limited

İlgili kişi: Ms. Coco Pan

Tel: 86-769 83501419

Faks: 86-769-83501419

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)