Ocean Controls Limited

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa
İş türü: Üretici
Markalar: ODM OEM
No. Çalışanları: 50~200
Yıllık satış: 5000000-10000000
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş
Ocean Controls Limited, üst düzey elektronik oda termostatı tasarım ve imalatında 10 yıllık deneyime sahip bir endüstri mühendisi tarafından kurulmuştur.

Üretim, tasarım, mühendislik ve takım da dahil olmak üzere dünya çapındaki müşterilerine OEM / ODM hizmetleri sunuyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile ürünlerimiz rakipsiz kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığa sahiptir. Ürünlerimizi tüm dünyaya, özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarına ihraç ediyoruz. Şu anda başlıca ürünlerimiz: programlanamayan / programlanabilen termostatlar, çevirmeli / basmalı düğme / dokunmatik ekranlı termostatlar, kablolu ve kablosuz termostatlar, ayrıca müşterinin isteğine göre zamanlayıcı, daldırma / kılcal termostat ve diğer ilgili ısıtma sistemi kontrol parçalarını da yapabiliriz. Ürünler CE, R & TTE, FCC, UL ve CSA onaylı kalite standartlarına uygundur.

Fabrikamızda üç set SMT, 10 set enjeksiyon kalıplama makinesi ve gelişmiş kalıplama ekipmanları, Aylık kapasite fazla 50.000 adettir ve bu müşteri ihtiyacına göre genişletilebilir.

Termostat alanında 10 yıldan fazla deneyime sahip güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var, Elektronik termostatların, HVAC kontrolörünün ve aksesuarların tasarımında, geliştirilmesinde ve test edilmesinde deneyimlidirler. Ek olarak, uzaktan kablosuz termostatlar gibi RF uzaktan kumanda ürünleri konusunda geniş deneyime sahibiz. Yukarıdakilere dayanarak, teknik özelliklerde veya numunelerinizde sizin için yeni modeller tasarlayabilir / geliştirebiliriz.

Şirket olarak, sattığımız ürünlerin kalitesinde, sunduğumuz hizmette ve verdiğimiz destekde üstünlük sağlamak için gayret gösteriyoruz. Sürekli iyileştirme ve ortaklarımızla kazan-kazan ilişkileri kurma konusunda kararlıyız.

Geçmiş
Ocean Controls Limited, üst düzey elektronik oda termostatının tasarımında / imalatında 10 yıllık tecrübeye sahip bir eski firmaya dayanmaktadır. Üretim, tasarım, mühendislik ve takım dahil olmak üzere dünya çapındaki müşterilere OEM / ODM hizmetleri sağlıyoruz.


Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile ürünlerimiz rakipsiz kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Ürünlerimizi tüm dünyaya, özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarına ihraç etmekteyiz. Şu anda da dahil olmak üzere şu anda ana ürünler: programlanabilir / programlanabilir termostat, dail / itmeli buton / dokunmatik ekran termostatı, kablolu ve kablosuz termostatlar, ayrıca zamanlayıcı, daldırma / kılcal termostat ve müşterinin talebine göre diğer ilgili ısıtma sistemi kontrol parçalarını da yapabiliriz. Ürün kalitesi seviyesi hepsi CE, R & TTE, FCC, UL ve CSA onaylı standartlara uygundur.


Fabrikamızda CNC, enjeksiyon kalıp makinesi ve gelişmiş kalıplama ekipmanları 10 set üç seti vardır, aylık kapasitesi fazla 50.000 adettir ve bu sipariş durumuna göre genişletilebilir.


Termostat alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip güçlü Ar-Ge ekibimiz var, tasarımında güçlü, elektronik termostat, HVAC kontrolör ve aksesuarlarının geliştirilmesi ve test edilmesi. Buna ek olarak, uzaktan kablosuz termostat gibi RF uzaktan kumanda ürünlerinde çok deneyime sahibiz. Yukarıdakilere dayanarak sizin için teknik şartname veya numuneler üzerine yeni modeller tasarlayabilir / geliştirebiliriz.


Bir şirket olarak, sattığımız ürünlerin kalitesinde, sağladığımız hizmette ve verdiğimiz desteğin üstesinden gelmek için gayret gösteririz. Her zaman gelişmeye devam ediyoruz ve ortaklarımızla birlikte daha iyi ve daha iyi yapabileceğimizi düşünüyoruz!

Hizmet

10 yılı aşkın deneyim.

OEM / ODM hizmeti.

Kalite CE, R & TTE, FCC, UL ve CSA'ya kadar.

Rekabetçi fiyat.

2 yıl garanti.

Bunlar Avrupa'daki hotselling türleri:

Ekibimiz

Ar-Ge ekibinde 10'dan fazla kişi var.

Üretim hattında 200'den fazla kişi.

Çeşitli oda termostatlarının kalitesini ve miktarını tamamladık.