Okyanus Kontrolleri Limited. Global Standart Kalite Yönetim Sistemine Kadar .

INTERCLIMA + ELEC FUARI 7 ~ 10 NOV arasında yapılacaktır. PARİS, FRANSA

Bizi ziyarete hoşgeldiniz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Kablolu Oda Termostatı satış için
iyi kalite Kablolu Oda Termostatı satış için
Müşteri yorumları
Stable Quality Excellent Service With Competitive Price Provided

—— Ion

Ben sohbet şimdi

Ocean Controls Limited

1 2 3 4 5 6 7 8
Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited
in Canton Fair 2015 Fall production line Fabrika Canton Fair in 2016 spring 2016年北京参展 2016年北京参展 Test odası Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar : ODM OEM
No. Çalışanları : 50~200
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 80% - 90%
Ocean Controls Limited, üst düzey elektronik oda termostatının tasarımında / imalatında 10 yıllık tecrübeye sahip bir eski firmaya dayanmaktadır. Üretim, tasarım, mühendislik ve takım dahil olmak üzere dünya çapındaki müşterilere OEM / ODM hizmetleri sağlıyoruz.


Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile ürünlerimiz rakipsiz kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Ürünlerimizi tüm dünyaya, özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarına ihraç etmekteyiz. Şu anda da dahil olmak üzere şu anda ana ürünler: programlanabilir / programlanabilir termostat, dail / itmeli buton / dokunmatik ekran termostatı, kablolu ve kablosuz termostatlar, ayrıca zamanlayıcı, daldırma / kılcal termostat ve müşterinin talebine göre diğer ilgili ısıtma sistemi kontrol parçalarını da yapabiliriz. Ürün kalitesi seviyesi hepsi CE, R & TTE, FCC, UL ve CSA onaylı standartlara uygundur.


Fabrikamızda CNC, enjeksiyon kalıp makinesi ve gelişmiş kalıplama ekipmanları 10 set üç seti vardır, aylık kapasitesi fazla 50.000 adettir ve bu sipariş durumuna göre genişletilebilir.


Termostat alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip güçlü Ar-Ge ekibimiz var, tasarımında güçlü, elektronik termostat, HVAC kontrolör ve aksesuarlarının geliştirilmesi ve test edilmesi. Buna ek olarak, uzaktan kablosuz termostat gibi RF uzaktan kumanda ürünlerinde çok deneyime sahibiz. Yukarıdakilere dayanarak sizin için teknik şartname veya numuneler üzerine yeni modeller tasarlayabilir / geliştirebiliriz.


Bir şirket olarak, sattığımız ürünlerin kalitesinde, sağladığımız hizmette ve verdiğimiz desteğin üstesinden gelmek için gayret gösteririz. Her zaman gelişmeye devam ediyoruz ve ortaklarımızla birlikte daha iyi ve daha iyi yapabileceğimizi düşünüyoruz!

İletişim bilgileri
Ocean Controls Limited

İlgili kişi: Ms. Coco Pan

Tel: 86-769-83501419

Faks: 86-769-83501419

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)