Riseem ST2403RF Non-Programmable 868MHz Boiler Digital Heating Wireless RF Thermostat
Dijital Oda Termostatı
348 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Riseem ST2403RF Non-Programmable 868MHz Boiler Digital Heating Wireless RF Thermostat Model:ST2403RF -- Product Description: Thermostat, also known as temperature control switch, temperature protector... Daha fazla göster
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlgili videolar
Riseem Özelleştirilebilir Ayarlar Kişiselleştirilmiş Rahatlık Elektronik Oda Basit Termostat Fiziksel Boyutlar 3.78 "W X 3.93" H X 0.98 "D
non programlanabilir termostat
Programlanamayan Isıtma Oda Termostatı ±1C Ticari ve Konut Amaçlı Hassasiyet 00:49
Programlanamayan Isıtma Oda Termostatı ±1C Ticari ve Konut Amaçlı Hassasiyet
Dijital Oda Termostatı
Programlanamayan Beyaz Dijital Oda Termostatı Sıcaklık Kontrolü Verimliliği İçin 01:38
Programlanamayan Beyaz Dijital Oda Termostatı Sıcaklık Kontrolü Verimliliği İçin
Enerji Tasarruflu Oda Isıtma Termostatı ±1C Hassasiyet Düşük Enerji Maliyetleri 01:17
Enerji Tasarruflu Oda Isıtma Termostatı ±1C Hassasiyet Düşük Enerji Maliyetleri
Akıllı enerji kontrolü için enerji tasarrufu yapan, pil ile çalışan oda ısıtma termostatı 01:11
Akıllı enerji kontrolü için enerji tasarrufu yapan, pil ile çalışan oda ısıtma termostatı
Dokunmatik Düğmeli Ekranlı HVAC Termostat / 2*AAA Boyutunda Pille Dijital Isı Pompalı Termostat
HVAC Termostatı
Dijital LCD Ekranı 7 Gün Programlanabilir Termostat Isıtma Soğutma Sistemi 00:39
Dijital LCD Ekranı 7 Gün Programlanabilir Termostat Isıtma Soğutma Sistemi
7 Gün Programlanabilir Termostat
±1C Doğruluk Akıllı sıcaklık kontrolü için çalışan kablolu programlanabilir termostat pil 00:29
±1C Doğruluk Akıllı sıcaklık kontrolü için çalışan kablolu programlanabilir termostat pil
Kablolu Oda Termostatı
Kablosuz Oda Termostatı
24VAC Oda OEM Akıllı Termostat Dijital Otel Merkezi Isıtma 00:46
24VAC Oda OEM Akıllı Termostat Dijital Otel Merkezi Isıtma
non programlanabilir termostat
Tek Kademeli Oda Programlanamayan Termostat ST3RF Verici / Alıcı 00:30
Tek Kademeli Oda Programlanamayan Termostat ST3RF Verici / Alıcı
Kablosuz Oda Termostatı
Riseem 230V HVAC sistemi için haftalık programlanabilir ABS kablolu dijital kazan termostatı 00:46
Riseem 230V HVAC sistemi için haftalık programlanabilir ABS kablolu dijital kazan termostatı
Kablolu Oda Termostatı
Sorry, the request URL was not found 00:46
Sorry, the request URL was not found
Riseem Multi Stage 24V Programlanabilir Klima Ev için Termostat 2 Isıtma 2 Soğutma 00:46
Riseem Multi Stage 24V Programlanabilir Klima Ev için Termostat 2 Isıtma 2 Soğutma